Naše služby

Poradenství v léčbě Arteriální hypertenze

Měření krevního tlaku zdarma.

Homeopatická poradna

Homeopatie v dnešní době představuje nejrozšířenější obor alternativní medicíny. Homeopatické léky se připravují z různých přírodních látek a jsou tak šetrné k našemu organismu. Tento obor vychází z toho, že příroda má svůj řád a člověk v ní své místo. Homeopatie nám tak stále připomíná, jakou má naše tělo úžasnou vrozenou schopnost sebeléčení.

Diagnostika ploché nohy

Kostra nohy vytváří dvojí vyklenutí – podélné a příčné klenby. Pokud dojde ke snížení podélné klenby nožní, pak mluvíme o podélně ploché noze, pokud dojde ke snížení příčné klenby nožní, pak jde o příčně plochou nohu. Jde o poměrně časté deformity, které mohou vznikat v každém věku. Podílí se na nich dlouhodobé stání například v zaměstnání, zdvihání těžkých břemen, některé silové sporty. Důležitým faktorem je nošení nevhodné obuvi a dále přetížení nohou při obezitě. Význam mají i vlivy hormonální, například v klimakteriu nebo v těhotenství. Dbáme na správnou obuv, dostatečně pevnou s dobrým vedením paty, nepříliš vysoký podpatek do maximálně 3-4 cm. Důležité je i vytvarování stélky. Klenbu podepíráme vhodnými pomůckami, jako jsou srdíčka, ortopedické vložky a další.

[vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_tour interval=“0″][vc_tab title=“Homeopatická poradna“ tab_id=“1423573403-1-53″][vc_column_text css_animation=“right-to-left“][/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=“Diagnostika ploché nohy“ tab_id=“1423573631246-3-2″][vc_column_text css_animation=“right-to-left“][/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=“Měření krevního tlaku“ tab_id=“1429114613030-5-9″][/vc_tab][/vc_tour][/vc_column][/vc_row]